top of page

הצגת החיפוש המופעל על ידי AI של Verkada: סטנדרט חדש של יכולות תחקור 


אנו שמחים להכריז על החיפוש החדש המופעל על ידי AI של Verkada - תכונה בתוך פלטפורמת Command שלנו המאפשרת ללקוחותינו להשתמש בטקסט חופשי כדי לחפש אנשים וכלי רכב בצורה מפורטת במיוחד. החיפוש המופעל על ידי AI מייצג את השיא של שנים של השקעה ביכולות חיפוש מבוססות ענן היברידי וניתוחי ראייה ממוחשבת.


מה שהחל כחיפוש תנועה בסיסי, שאינו קו זמן או סרגל, כתצוגה ברירת מחדל בצילומי מצלמות, התפתח לכלול חיפוש על סמך מאפיינים ספציפיים של אנשים וכלי רכב, כמו צבע לבוש או סוג רכב. לאחרונה הוספנו ניתוחים מתקדמים מסוימים, כולל זיהוי פנים ומיפוי מסלול. כעת, עם החיפוש המופעל על ידי AI, הלקוחות שלנו אינם מוגבלים עוד לרשימה מוגדרת מראש של מאפייני חיפוש של אנשים וכלי רכב; במקום זאת, המשתמשים יכולים להכניס חיפושי טקסט חופשי ("שאילתות") ישירות לשורת החיפוש כדי לראות תוצאות רלוונטיות. התקדמות זו הפכה את יכולות החיפוש שלנו לאחת החזקות ביותר בתעשייה.
 

מעבר למאפיינים שכיחים כמו נוכחות של תיק או צבע של רכב, רבים מלקוחותינו זקוקים ליכולת לחפש אנשים וכלי רכב במגוון רחב יותר של מאפיינים תיאוריים. יכולת זו חשובה לאנשי מקצוע בתחום הביטחון והתפעול, שכן היא מאפשרת להם לחפש בצילומיהם במהירות עם סט תיאורים רחב יותר מאי פעם. היא גם מטפלת בבעיות תפעוליות במגוון תעשיות - מרשתות קמעונאיות המחפשות לזהות גנבים ועד לקוחות בתעשיית הייצור המבקשים לתמוך בבטיחות במקום העבודה (לדוגמה, "אדם נוהג במלגזה").


מה עומד מאחורי החיפוש המופעל על ידי AI שלנו?

בעת פיתוח תכונה זו, השתמשנו בגישה דו-שלבית. ראשית, השתמשנו במודל זמין לציבור עם פונקציות שפה וראייה גדולות. מודל זה איפשר השוואות ישירות בין טקסטים ותמונות על ידי אימון רשת עצבית עם מיליארדי פרמטרים כדי לקרב תמונות וטקסטים קשורים תוך דחיפת תמונות וטקסטים לא קשורים. מודל היסוד גם סיפק את הבסיס לסיווג ושחזור תמונות, מה שמאפשר למשתמשים לחפש תמונות באמצעות שפה טבעית. הגישה שלנו בונה על מודל היסוד בכמה דרכים חשובות. לדוגמה, בנינו מודל פנימי שמעבד נתוני וידאו של לקוחות לפני ביצוע שאילתת החיפוש (מראש במטמון) כדי לאפשר שאילתות מהירות בזמן אמת, (למשל, אין צורך להריץ את צילומי הווידאו של הלקוח דרך מודל היסוד בכל פעם שמבוצעת שאילתה). זה מאפשר לחיפוש המופעל על ידי AI שלנו לאנדקס ולשחזר צילומים רלוונטיים עבור לקוחותינו במהירות ובקנה מידה רחב.


אפשרויות שימושיות לפי תחום פעילות

בעוד שחיפוש המופעל על ידי AI פותח מספר כמעט בלתי מוגבל של חיפושי מאפיינים לאנשים וכלי רכב באופן כללי, תכונה זו יכולה גם לשמש לטיפול במקרים שימוש ספציפיים לתעשייה. במדריך המשתמש שלנו אנו מספקים רשימה מקיפה של שאילתות ספציפיות המאורגנות לפי תעשייה שיכולות להיות מועילות לביצוע חקירות רלוונטיות לארגונכם. להלן אנו מתארים כיצד מספר תעשיות יכולות ליהנות ישירות מחיפוש המופעל על ידי AI:


קמעונאות - מניעת גניבות

לקוחותינו הקמעונאיים יכולים להשתמש בחיפוש המופעל על ידי AI, לדוגמה, כדי למצוא אובייקטים ספציפיים על אדם או רכב. יכולת החיפוש המופעלת על ידי AI שלנו יכולה לזהות טקסט, מותגים ולוגואים, כך שלקוחות קמעונאיים יכולים לזהות אובייקטים או פרטי לבוש ספציפיים באמצעות רמת פירוט תיאורית גבוהה. לקוחות יכולים לבנות שאילתות כמו "אדם מחזיק תיק לואי ויטון" או "אדם מחזיק אגרטל אדום ליד הדלת הקדמית" כדי לזהות טוב יותר חשודים בגניבה.


ייצור ולוגיסטיקה - בטיחות בעבודה

לקוחותינו בתעשיית הייצור יכולים להשתמש בחיפוש המופעל על ידי AI כדי לפקח טוב יותר על הנכסים שלהם, לאכוף אמצעי בטיחות ולהפחית פציעות במקום העבודה. לקוחות אלו יכולים לשאול "אדם חובש קסדה," או "אדם לובש אפוד בטיחות" ליד מכונה או מסדרון מסוימים כדי לוודא שננקטו אמצעי זהירות נדרשים באזורים המיועדים. הם יכולים גם לשאול על "אדם נוהג במלגזה" או על מילים ספציפיות בצד המשאית כדי לפקח על הלוגיסטיקה שלהם.בריאות - בטיחות ועמידה בבריאות

לקוחותינו בתחום הבריאות יכולים להשתמש בחיפוש המופעל על ידי AI כדי לפקח טוב יותר על בתי החולים והמרפאות שלהם ולעזור לשמור על בטיחות החולים, הרופאים והצוותים האחרים. לקוחות אלו יכולים לשאול "אדם חובש מסכת רפואית," או "אדם שוטף ידיים" כדי לאכוף מדיניות בטיחות רפואית, "אדם מחזיק תינוק" לצורך מעקב משופר במחלקת טיפול נמרץ תינוקות, או "אמבולנס סן מטאו" כדי לעקוב טוב יותר אחרי צי אמבולנסים שלהם.
Comments


bottom of page